1199 (999) 2015-07-03 - 2015-07-09

Gdynianin wywalczył tytuł Grand Champion

20 czerwca 2015 r. w Gdańsku odbyła się trzecia, przedwakacyjna edycja turnieju Dragons Arena. W czasie imprezy, trójmiejscy zawodnicy i zawodniczki Kung Fu oraz Karate w wieku od 6 do 16 lat, rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych zdobywając szereg medali i dyplomów. Oprócz indywidualnych pokazów Form i Kata, publiczność mogła dopingować dynamiczne pojedynki w bezpiecznej formule Softstick. W prestiżowej międzystylowej kategorii Grand Champion, w której udział mogli brać tylko zdobywcy pierwszych miejsc w swoich kategoriach, w tym roku pierwsze miejsce wywalczył gdynianin - Błażej Krause (14 lat) z klubu Wun Hop Kuen Do Gdynia Karwiny.
W tej edycji fundatorem pucharu Grand Champion była firma Master Telecom z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. Natomiast wakacyjne upominki dla wszystkich uczestników ufundowała trójmiejska firma Ziaja. Wejściówki na treningi do parku trampolin ufundowało zawodnikom gdyńskie Jumpcity.
Organizatorzy zapowiedzieli już kolejną - zimową edycję zawodów, która odbędzie się w Gdyni i zapraszają do współpracy kolejne kluby, organizacje i sponsorów, którzy chcą promować i wspierać sport, rekreację oraz rywalizację w formie zabawy.
Więcej informacji:
http://www.dragonsarena.org

ikona