Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1199 (999) 2015-07-03 - 2015-07-09

Zobacz to, co najlepsze na Scenie Letniej w Orłowie

Już po raz dwudziesty Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza zaprasza na spektakle z morzem w tle na Scenie Letniej w Orłowie.
3, 4 i 5 lipca o godz. 20.00
zaprasza na komedię Moliera „Chory z urojenia” w reżyserii Tomasza Mana.
Niezwykle zabawnie opowiedziana  historia hipochondryka Argana. Aplikujemy ponadczasową komedię Moliera. Po zażyciu mogą występować następujące objawy: skurcze żołądka – ze śmiechu, rozluźnienie mięśni twarzy – ze śmiechu, niepohamowany płacz – również ze śmiechu.
5 lipca o godz. 12.00 CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM, czyli RODZINNE CZYTANKI NAD MORZEM. Książkę swojego dzieciństwa czytać będzie wiceprezydent Michał Guć.
Podobnie jak w ubiegłych latach włączamy się w ogólnopolską kampanię zapraszając dzieci i rodziców na RODZINNE CZYTANKI nad morzem. Spotkaniom z literaturą dziecięcą połączonym z warsztatami teatralnymi towarzyszyć będą plebiscyt i konkurs na wspomnienie „kultowej książki mojego dzieciństwa”. Zwycięzca przeczyta jej fragment wraz z aktorami naszego teatru podczas ostatniej RODZINNEJ CZYTANKI w dniu 9 sierpnia. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy natomiast zaproszenia na spektakl „Śnieżka i Krasnoludki” w reżyserii Krzysztofa Babickiego, którego premiera odbędzie się 5 grudnia 2015 roku.
Wstęp wolny.
6 lipca o godz. 20.00 MILONGA BALTICA TANGO - koncert najpiękniejszych tang argentyńskich i europejskich, które fascynują zarówno młodzież jak i starszych słuchaczy. Wśród nich: „La cumparsita”, „Por una cabeza” i „Libertango”, w odkrywczej interpretacji Doroty Lulki, ze znakomitymi  polskimi tekstami.
7 lipca o godz. 20.00 zaprasza na „Dar Pomorza” na sztukę Pawła Huellego  „Żółta Łódź Podwodna” w reżyserii Krzysztofa Babickiego.
Legenda światowej muzyki rozrywkowej. The Beatles. I ich charyzmatyczny lider – John Lennon. Nieśmiertelne przeboje, skomplikowana przyjaźń i miłość, która zagroziła zespołowi. Czy wspomnienia rozmarzonych fanek czwórki z Liverpoolu pomogą rozwikłać tajemnicę ich sukcesu, rozpadu i jednej z największych zbrodni w branży muzycznej – zabójstwa Lennona?

ikona