1200 (1000) 2015-07-10 - 2015-07-30

Konkurs i plebiscyt „Kultowa książka mojego dzieciństwa”

W tym roku, po raz pierwszy akcji „Cała polska czyta dzieciom, czyli rodzinne czytanki nad morzem”, organizowanej przez Teatr Miejski w Gdyni, towarzyszą plebiscyt i konkurs „Kultowa książka mojego dzieciństwa”.
Można podzielić się swoim ulubionym tytułem, a także  napisać recenzję ukochanej książki. Urna do głosowania jest dostępna w kawiarni przy Scenie Letniej w Orłowie, w każdą niedzielę do 9 sierpnia od godz. 12.00 do momentu zakończenia czytanki.
PLEBISCYT:

Na swoja ulubioną książkę głosować  może każdy, kto ma skończone 15 lat.
Na każdym spotkaniu wśród uczestników rozlosowywane jest jedno podwójne zaproszenie na spektakl „Śnieżka i Krasnoludki” (reż. K. Babicki, premiera: 5 grudnia 2015 roku w Teatrze Miejskim w Gdyni). Udział w losowaniu jest uwarunkowany podaniem pełnych danych kontaktowych.
KONKURS:
Konkurs trwa do 2 sierpnia włącznie. Aby wziąć w nim udział trzeba mieć ukończone 15 lat. Należy zapisać krótką recenzję kultowej książki swojego dzieciństwa (maksymalnie 1 strona) i wrzucić ją do urny lub przesłać na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl do 2 sierpnia 2015 r. Udział w konkursie jest uwarunkowany podaniem pełnych danych kontaktowych.
Zwycięzca przeczyta fragment kultowej książki swojego dzieciństwa wraz z aktorami Teatru Miejskiego w Gdyni podczas ostatniej RODZINNEJ CZYTANKI, 9 sierpnia oraz otrzyma jedno podwójne zaproszenie na spektakl „Śnieżka i Krasnoludki” (reż. K. Babicki, premiera: 5 grudnia 2015 roku w Teatrze Miejskim w Gdyni).
Jury ogłosi wyniki konkursu 5 sierpnia 2015 roku.

ikona