Trzy gdyńskie kąpieliska – Redłowo, Śródmieście i Babie Doły są otwarte dla mieszkańców i turystów.
1200 (1000) 2015-07-10 - 2015-07-30

Zajęcie dla wolontariuszy

YMCA Gdynia i Gdyńska Akademia Srebrnego Wieku poszukują wolontariuszy. Prowadzimy wykłady, lektoraty, zajęcia ruchowe, artystyczne i hobbystyczne dla seniorów w ramach Gdyńskiej Akademii Srebrnego Wieku. Poszukujemy osób chcących dzielić się swoją wiedzą, pasją i umiejętnościami z gdyńskimi seniorami.
Wolontariusz sam decyduje ile czasu chce poświęcić na działanie i jaki typ zajęć chciałby prowadzić. W zamian za poświęcony czas i uśmiech proponujemy satysfakcję, zdobycie nowych doświadczeń i samorealizację.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 620 31 15, mailowo gdynia@seniorzy.ymca.pl lub osobiście w recepcji YMCA, ul.  Żeromskiego 26 w Gdyni.
***
Centrum Współpracy Młodzieży poszukuje wolontariuszy w wieku 18-30 lat do pracy w Grecji, Hiszpanii, Armenii, Białorusi oraz Ukrainie na okres od 2 do 12 miesięcy.
W zależności od wybranego projektu wolontariusze będą przygotowywać lokalne wydarzenia kulturalne i sportowe oraz wspierać działalność organizacji pozarządowych. Ponadto rolą wolontariuszy będzie pomoc przy realizacji bieżących zajęć i warsztatów pozaszkolnych dla młodzieży oraz promowanie polskiej tradycji wśród lokalnej społeczności.
Wszystkie projekty są realizowane w ramach Wolontariatu Europejskiego (EVS) Programu Erasmus +. Wolontariusze mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, transport, kieszonkowe oraz kurs językowy.
Szczegółowe informacje o każdym projekcie znajdują się na stronie internetowej:  www.cwm.org.pl

ikona