1203 (1003) 2015-08-14 - 2015-08-27

4 zasady crowdfunding’u – jak osiągnąć sukces?

26 sierpnia 2015 r. w Pomorskim Parku naukowo-Technologicznym - Budynek IV A, Laboratorium Innowacji Społecznych w godz. 17.30 - 20.30 odbędzie sie spotkanie pod hasłem: „4 zasady crowdfunding’u – jak osiągnąć sukces?”.

Masz świetny pomysł, ale nie wiesz, czy ludzie uważają tak samo jak Ty? Prowadzisz swoją firmę, ale szukasz nowych sposobów na pozyskanie klientów? Szukasz alternatywnego finansowania Twojego pomysłu? Nie wiesz, w jakim kierunku zmierzasz biznesowo? A może masz pomysł, znasz crowdfunding, ale nie wiesz jak zacząć? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiadasz „TAK” to przyjdź i zobacz jak zrealizować projekt za pomocą crowdfunding’u – nowoczesnej metody finansowania przedsięwzięć.

Podczas spotkania dowiesz się m.in. czym jest, a czym nie jest crowdfunding, jaka forma finansowania będzie najlepsza dla realizacji Twojego projektu, poznasz 4 zasady, dzięki którym łatwiej będzie osiągnąć sukces Twojej kampanii.

Poznasz także polskie i zagraniczne przykłady sukcesów i porażek – czym warto się inspirować, na co zwrócić uwagę i jakie są najczęściej popełniane błędy przez projektodawców.

Prelekcję poprowadzi Agnieszka Płoska – Specjalista ds. crowdfundingu. Po warsztacie będzie czas na indywidualne konsultacje.


Podczas 2 godzin prelekcji poznasz:

- historię oraz definicję crowdfunding’u;

- rodzaje platform oraz to, jakie dają możliwości dla przedsiębiorców;

- 4 zasady, które pomogą Ci osiągnąć sukces;

- zagadnienia podatkowo-prawne crowdfunding’u;

- rolę platformy w projektach;

- case studies – sukcesy oraz porażki (polskich i zagranicznych projektów);

- „post-service” i zrozumiesz, że zbiórka to dopiero początek.


Wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy: http://www.crowdfunding2608.evenea.pl/

ikona