Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1203 (1003) 2015-08-14 - 2015-08-27

Piszą w „Kurierze Gdyńskim”

W najnowszym „Kurierze Gdyńskim”, który od wtorku, 11 sierpnia można kupić w kioskach jest m.in. o problemach z nietrzeźwymi, i o tym, że stara część Estakada Kwiatkowskiego się sypie! Potrzebny jest kompleksowy remont, który kosztować ma około 200 mln zł.
Redakcja zajęła się także tematem rodziców, którzy nie chcą zaszczepić swoich dzieci.
Jest też o tym, że Witomino myśli, czy nie połączyć się w jedną dzielnicę, a Chwarzno dla odmiany chce rozdzielić się z Wiczlinem.
- Nie pakuj węża do walizki, bo będą kłopoty – ostrzegają gdyńscy celnicy. Fragmenty rafy koralowej, żywe kaktusy z Egiptu, torby ze skóry krokodyla, skorupy żółwi – takie między innymi pamiątki gdyńscy celnicy znajdują w bagażach na lotnisku w Gdańsku.
Macie ochotę na drobną przekąskę? Diana Volokhova – laureatka II edycji Masterchefa podaje przepis na carpaccio z buraczka.
Na stronach historycznych śladami pisarki Marii Dąbrowskiej, która sporo czasu spędziła w Gdyni, a na sportowych obszerna rozmowa z Andrzejem Iwanem, byłym reprezentantem Polski o tym, że Arka Gdynia będzie się liczyć w walce o awans do ekstraklasy.
Tygodnik „Kurier Gdyński” - 32 strony tylko o Gdyni, nie tylko dla gdynian, co wtorek w kioskach. Czytajcie, piszcie, komentujcie forum@kuriergdynski.eu

ikona