1203 (1003) 2015-08-14 - 2015-08-27

Pracuj i podróżuj – spotkanie w PPNT Gdynia

Przed nami ostatnie w tym roku spotkanie z cyfrowymi nomadami! Zaprezentujemy twarde dowody na to, że podróże, jak nic innego, inspirują do działania i rozwijania pomysłów.

Digital Nomad to comiesięczne spotkania  organizowane przez działającą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Strefę Startup Gdynia. W ich trakcie swoimi opowieściami dzielą się osoby,  którym udało się połączyć marzenie o podróżowaniu po świecie z rozwijaniem swoich pomysłów.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno tych, którzy o łączeniu podróży z pracą dopiero marzą, jak i tych, którzy już mają za sobą pierwsze doświadczenia. Podczas sierpniowego spotkania prelegenci podzielą się fascynującymi opowieściami z dalszych i bliższych wojaży. Przede wszystkim jednak opowiedzą, jak wyjazdy inspirują ich do działania i jaki wpływ mają na realizowane przez nich projekty społeczne i biznesowe.

Tradycyjnie spotkania są także doskonała okazją do nawiązywania nowych kontaktów i dzielenia się swoimi historiami.

Spotkanie odbędzie się 25 sierpnia 2015 r. o godz. 17.30 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (Budynek IV, parter, Laboratorium Innowacji Społecznych).

Rejestracja: www.digitalnomadvol3.evenea.pl.

ikona