1208 (1008) 2015-09-25 - 2015-10-01

Edukacja w akcji po raz trzeci w Experymencie

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza na trzecią już edycję Konferencji dla nauczycieli „Edukacja w akcji”, która odbędzie się w poniedziałek 28 września 2015 roku w Gdyni.

Konferencja jest skierowana do pedagogów z Pomorza oraz okolic. Jej celem jest promocja idei aktywnej edukacji oraz stworzenie przestrzeni do współpracy dla nauczycieli szkolnych, akademickich, oraz wszystkich, którzy zajmują się nauką i edukacją.

Wystąpienia ekspertów – pracowników akademickich, praktyków i aktywnych nauczycieli pozwolą uczestnikom w nowy sposób spojrzeć na metody pracy z uczniem, a także zainspirować się do nowych działań. Ponadto, to inspirujące wydarzenie ma na celu zachęcenie przedstawicieli środowiska edukacyjnego do korzystania z zasobów Centrum Nauki EXPERYMENT w codziennej pracy, jako interaktywnych narzędzi w procesie nauczania.

Konferencja kierowana jest do wszystkich nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całego Pomorza, jak i przedstawicieli instytucji oświatowych, jednostek samorządowych odpowiedzialnych za oświatę.

Udział w konferencja jest bezpłatny. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowy program oraz zasady zgłoszeń dostępne na: www.experyment.gdynia.pl

ikona