1211 (1011) 2015-10-16 - 2015-10-22

Festiwal PROGRESSteron

Jesienna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron odbędzie się w dniach 16-18 października 2015 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Hasłem przewodnim 32 edycji Festiwalu jest: „Siła w Kobiecie - Kobieta w świecie".

Inspirowanie kobiet do korzystania z własnych zasobów wewnętrznych takich jak intuicja, empatia, kobieca siła i wykorzystywania tego potencjału w naturalny i dostępny kobietom sposób to przewodnia idea festiwalu.

W październikowy weekend (16-18.10.), wszyscy zainteresowani rozwojem osobistym będą mogli wybierać spośród ponad 60 propozycji: warsztatów, wykładów i prezentacji.

Organizatorki proponują również Strefę Chillout, gdzie będzie można: odpoczywać, rozmawiać, spotkać się ze znajomymi, delektować się kawą lub herbatą, strzelić sobie pamiątkową fotkę, spróbować nowości kulinarnych - ilość aktywności zależy od wyobraźni odwiedzających. Tam też prawdopodobnie spotkacie trenerów i organizatorów.

Program Festiwalu PROGRESSteron na stronie: www.festiwalprogressteron.pl/trojmiasto/ oraz profilu na FB: https://www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron

Festiwal PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie w Polsce. Od 12 lat organizowany jest w ramach festiwalu warsztaty rozwojowe dla kobiet. Festiwal PROGRESSteron skierowany jest do kobiet zainteresowanych swoim rozwojem osobistym i zawodowym. Edycje - jesienna i wiosenna odbywają się w największych miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Warszawie.

Formuła Festiwalu daje szansę zetknięcia się z bogactwem sposobów na poznawanie i wyrażanie siebie w bardzo krótkim czasie. W ramach kolejnych edycji PROGRESSteronu odbyło się ponad 20 000 warsztatów zorganizowanych przez Dojrzewalnię Róż i jej partnerów. Dotychczas wzięło w nich udział ponad 90 tys. osób.

Za główny walor Festiwalu organizatorki uznają to, że ma moc przyciągania kobiet - uaktywnia je, inspiruje i wspiera, pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie.

ikona