1234 (1034) 2016-04-22 - 2016-04-28

Bombardier wciąż w formie

9 kwietnia w Szczecinie odbył się turniej o Puchar Ziem Nadbałtyckich w boksie. Na starcie w zawodach wzięły udział trzy  drużyny niemieckie i 9 zespołów z Polski. Udany występ zanotowały zawodniczki i zawodnicy Bombardiera.

Natalia Snadna
i Kamila Serocka stoczyły walki towarzyskie z zawodniczkami z Niemiec, Świątek i Szczecina. Hubert Benkowski po bardzo dobrej walce zwyciężył reprezentanta Niemiec Floriana Henke. Jakub Tomczak zwyciężył Mateusza Dzika ze Spartakusa Szczecin.
Po bardzo dobrych i wyrównanych walkach nieznacznie przegrali swoje pojedynki: Adrian Stanulewicz z aktualnym Mistrzem Polski Młodzików oraz Konrad Olszewski   z aktualnym wicemistrzem Polski.
Postawa zawodników i zawodniczek Bombardiera napawa optymizmem przed kolejnymi startami. W maju będą startować w Elblągu, Kaltenkirchener w Niemczech i  Słupsku.
Jednocześnie Klub Sportowy Bombardier Gdynia ogłasza wiosenny nabór do sekcji boksu. Zajęcia odbywają się w obiektach sportowych Galeonu na ul. Morskiej 89. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy, czwartki i  piątki o  godzinie 16.00. W zajęciach mogą brać udział dziewczęta i chłopcy od 12. roku życia.