Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1234 (1034) 2016-04-22 - 2016-04-28

Gdynia Bussiness Week – ruszają zapisy

Gdynia Bussiness Week25 kwietnia 2016 r. rozpoczyna się rekrutacja do VIII edycji programu Gdynia Business Week. Adresowany jest on do uczniów liceów i techników, zainteresowanych przedsiębiorczością i sprawnie posługujących się językiem angielskim oraz do absolwentów poprzednich edycji programu-dla nich przygotowano kurs zaawansowany – Advanced Business Week.

Gdynia Business Week to 6-dniowy kurs kreatywności i przedsiębiorczości prowadzony przez instruktorów ze Stanów Zjednoczonych, reprezentujących renomowane firmy i instytucje. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki prowadzenia własnej firmy, ćwiczą umiejętność autoprezentacji i szlifują język angielski.

Dla wielu uczniów i studentów Gdynia Business Week jest pierwszym kontaktem ze światem biznesu. Dzięki warsztatom nabywają pewności siebie i kwalifikacji, które będą mogli wykorzystać przy realizacji własnych projektów w przyszłości.

Tegoroczny program odbędzie się 21–26 sierpnia. Zgłoszenia (czeka 100 miejsc) można przesyłać do 23 maja. Formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są na www.gdyniabusinessweek.pl w zakładce Rekrutacja.

ikona