Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1234 (1034) 2016-04-22 - 2016-04-28

Gdyńska Liga Podwórkowa

W sobotę 9 kwietnia odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Gdyńskiej Ligi Podwórkowej. Mecze rozgrywane były przy sztucznych światłach.
Najlepszą drużyną sobotnich zmagań okazała się ekipa FC Podgórska.  Wspaniałe sztuczne boiska, sędzia oraz możliwość zagrania przy sztucznych światłach nie zdarza się zbyt często. Warto w tym miejscu dodać, że w Gdyńskiej Lidze Podwórkowej której organizatorami są Stowarzyszenie „Checz” oraz Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni” gra się całkowicie bezpłatnie.
Sobotnie rozgrywki rozpoczęły się od eliminacji. Każdy z zespołów rozegrał mecz i rewanż z każdą drużyną. Do finału awansowały ekipy AC Mistrzovi i FC Podgórska.  
W finale lepsi okazali się zawodnicy z FC Podgórskiej, którzy pokonali rywali w dwumeczu. Zagrali w składzie: Filip Pieczyński, Arkadiusz Szypulski, Oskar Król, Emilia Żłobińska, Adrian Sobecki, Filip Orzeł, Patryk Niesiałowski, Adam Pardej.  
Kolejny turniej Gdyńskiej Ligi Podwórkowej rozegrany zostanie 2 maja! Serdecznie na niego już teraz zapraszamy.
Organizatorzy: TKKF Checz Gdynia, Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni”. Cykl Turniejów „Gdyńska Liga Podwórkowa” dofinansowuje Gmina Gdynia w ramach projektu „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży” oraz Rada Dzielnicy Chylonia.
http://checzgdynia.com/news/article/liga-podworkowa-zagrala-przy-sztucznych-swiatlach

ikona