Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1236 (1036) 2016-05-12 - 2016-05-19

Warsztaty dzikiej kuchni

Rosną wokół nas, są smaczne i zdrowe, jednak przez wielu nieznanie i  niedoceniane. Mowa o roślinach, które spotykamy w lasach i na łąkach. Bez, brzoza, chmiel, czosnek niedźwiedzi, czeremcha, klon, łopian, pokrzywa, podbiał czy tatarak – na bazie „produktów z leśnego marketu” można jak się okazuje przygotować bardzo smaczny i zdrowy posiłek.
Jakie rośliny i gdzie zbierać, jak je przygotować można będzie się dowiedzieć podczas „Warsztatów dzikiej kuchni”, które organizuje tuBAZA.
Odbędą się one 21 maja w godz. 11.00-17.00 w Kolibkach. To spotkanie dla całych rodzin, podczas którego uczestnicy wspólnie będą zbierać produkty, a następnie przygotują z nich smaczny i zdrowy posiłek.
Warsztaty poprowadzi Filip Malinowski, założyciel Fundacji Zdrowego Życia, pasjonat samowystarczalności i architekt kulinarny.
Koszt udziału, bilet: indywidualny – 80 zł, rodzinny – 140 zł. Bilety do kupienia na stronie internetowej: http://dzikakuchnia.evenea.pl/

ikona