1300 (1100) 2017-11-24 - 2017-11-30

Głosuj na gdyńskie projekty w akcji „Podaj dalej ciepło”

Po raz kolejny wystartowała akcja „Podaj dalej ciepło ” wspierająca najbardziej cenne inicjatywy realizowane przez organizacje pozarządowe oraz podmioty ekonomii społecznej na terenie Gdyni. Organizatorami przedsięwzięcia są: Elektrociepłownia Gdyńska i OPEC sp. z.o.o. w partnerstwie z miastem Gdynia. O tym kto otrzyma wsparcie i w jakiej wysokości decydują internauci w bezpośrednim głosowaniu.
W tym roku tematem przewodnim gdyńskich projektów jest „Międzypokoleniowe miasto w otwartych przestrzeniach społecznych”.
Pod głosowanie internautów poddane zostaną projekty, które wspierają rozwój otwartych przestrzeni społecznych w międzypokoleniowej Gdyni - przestrzeni, które są przyjazne dla wszystkich pokoleń, stwarzają warunki dla rzeczywistego współdziałania i dialogu międzygeneracyjnego, sprzyjają budowaniu poczucia wspólnoty i trwałych relacji międzypokoleniowych.
W Gdyni w akcji uczestniczy sześć organizacji, które realizują swoje projekty na terenie miasta. Są to: Fundacja Nadaktywni, Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście, Gdyńska Fundacja „Dom Marzeń”, Fundacja Zmian Społecznych Kreatywni, Fundacja „Słoneczna jesień” oraz Fundacja „Adapa”.
Na najciekawsze projekty może głosować każdy internauta do 12 grudnia na stronie www.podajdalejcieplo.pl. To dzięki zaangażowaniu internautów podmioty otrzymają wsparcie przeznaczone na rozwój swojej działalności.
Trzy projekty z największą liczbą głosów otrzymają wsparcie w wysokości odpowiednio: I miejsce - 20.000 zł, II miejsce - 15.000 zł, III miejsce - 10.000 zł.

  • ikonaOpublikowano: 23.11.2017 11:50
  • ikona

    Autor: _Agnieszka Wołowicz-Bińkowska (a.wolowicz@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 23.11.2017 11:55
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Wołowicz
ikona