Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1302 (1102) 2017-12-08 - 2017-12-14

Gdyńskie poruszenie dla dorosłych

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu na bezpłatne zajęcia, które organizowane są nie tylko w ramach Gdyńskiego Poruszenia.
Zumba to zajęcia dla wszystkich, którzy lubią dobra zabawę. W jesiennym programie Gdyńskiego Poruszenia można znaleźć zumbę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz seniorów. Treningi odbywają się w salce fitness Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9.
Zumba to połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Pozytywnie wpływa na poprawę wydolności organizmu i pracę serca. Podczas godzinnych zajęć można spalić nawet kilkaset kalorii i uzupełnić poziom endorfin. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie czy hip-hopie poprawiają kondycję fizyczną oraz koordynację ruchową i wprawiają w dobry nastrój każdego uczestnika.
Treningi zumby dla dorosłych odbywają się w środy o godz. 17.45. Zumba dla dzieci organizowana jest w soboty o godz. 9.30. Zajęcia zumby dla seniora rozpoczynają się w soboty o godz. 10.30.
Pamiętaj! Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o naszym zdrowiu.
Więcej informacji na stronie:
www.gdyniasport.pl.

ikona