Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1302 (1102) 2017-12-08 - 2017-12-14

Rok z gdyńską kartą Senior Plus

Do teatru, do kina, na zakupy, na kawę czy herbatę, a nawet na mecz piłkarski ekstraklasy. Każdy mieszkaniec Gdyni, który skończył 60 lat, może skorzystać z atrakcyjnej oferty ponad sześćdziesięciu partnerów programu Senior Plus, przygotowanego właśnie z myślą o gdyńskich seniorach. Wystarczy mieć imienną kartę, którą bezpłatnie otrzymać można w gdyńskim Centrum Aktywności Seniora. Program z powodzeniem działa już okrągły rok, a liczba posiadaczy karty seniora przekroczyła 6200.

Seniorzy w Gdyni nie mogą się nudzić. Czas wolny ciekawie spędzają w Centrum Aktywności Seniora, na Gdyńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, czy w dzielnicowych i osiedlowych klubach seniora.

Jedną z propozycji skierowanych do mieszkańców Gdyni w wieku 60+ jest program Senior Plus.
Specjalnie dla nich przygotowano imienną kartę Senior Plus, która umożliwia dostęp do wielu zniżek na różne usługi i wstęp na wydarzenia kulturalne i sportowe, oferowane przez partnerów współpracujących z gdyńskim Centrum Aktywności Seniora.

By otrzymać Kartę Senior Plus, należy mieszkać w Gdyni, mieć 60 lat i… zgłosić się z dowodem osobistym do Centrum Aktywności Seniora przy ul. 3 Maja 27 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 – 16.00, tel. 58 661 55 38). Dokument jest ważny bezterminowo. Pierwsza karta jest wydawana bezpłatnie, za duplikat należy zapłacić 20 zł.

Adresy partnerów programu Senior Plus można znaleźć na www.cas.gdynia.pl oraz www.seniorplus.gdynia.pl. Tam też znajduje się gotowy do wypełnienia wniosek, aktualny wykaz oferowanych zniżek oraz regulamin programu.

ikona