Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1302 (1102) 2017-12-08 - 2017-12-14

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza (ul. Bema 26) zaprasza:
- 8, 9 i 10 grudnia o godz. 19.00 na brawurową komedię „Następnego dnia rano” Petera Quiltera w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego.
Następnego dnia rano budzisz się w obcym łóżku. Chcesz uciekać? - Nie, nie – mówi jeden z bohaterów. - Jest okej. Najpierw seks, a potem łóżko i śniadanie. I to wszystko za darmo. Jakbym wygrał najtańsze na świecie miniwakacje. All inclusive. Poważnie... Wczoraj wieczorem spodziewałem się tylko Woody Allena i kukurydzy. To jest prawdziwy deal. Naprawdę niezła randka.
Spektakl dla dorosłych.
- 9 i 10 grudnia o godz. 16.00 specjalnie dla młodych widzów fascynująca realizacja familijnej opowieści o wielkiej przyjaźni! „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w adaptacji i reżyserii Krzysztofa Babickiego.
Należąca do kanonu i od lat z powodzeniem realizowana przez teatr i kino, nieśmiertelna baśń Andersena, opowiadająca o przyjaźni Gerdy i Kaja, wystawionej na próbę przez okrutną Królową Śniegu. Barwne losy dwójki przyjaciół i fascynująca osobowość zimnej władczyni od lat przenoszą czytelników i widzów w magiczną przestrzeń, w której na szczęście, po wielu nieprzewidywalnych przygodach, dobro zwycięża. Magiczna atmosfera, porywające piosenki i przyjaźń, która wszystko zwycięża!
- 14 i 17 grudnia o godz. 19.00 na „Pokojówki” Jeana Geneta w reżyserii Krzysztofa Babickiego.
Wielka klasyka światowa skandalizującego Francuza. Z życia służby. Co też ta wyprawia, kiedy Pani wyjdzie z domu, i jak bardzo jest to niebezpieczna gra? Małe namiętności, pielęgnowana zemsta i zaplanowana w szczegółach zbrodnia. Wciągający thriller erotyczny, w którym mężczyźni wcielają się w role kobiet, a kobiety… Sprawdźcie Państwo sami.
Więcej na www.teatrgombrowicza.art.pl.

ikona