Trzy gdyńskie kąpieliska – Redłowo, Śródmieście i Babie Doły są otwarte dla mieszkańców i turystów.
1355 (1055) 2019-02-22 - 2019-02-28

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals

Przyjdź, pokochaj i adoptuj Maxa i Księcia.

Max i Księciu

Max (brązowy, 11 lat) i Księciu (czarny, 9 lat) to dwaj bracia w typie teriera walijskiego. Psiaki miały niegdyś dom. Niestety w wyniku pożaru poprzednia rodzina psiaków straciła dach nad głową, a bracia trafili do schroniskowego boksu. Max i Księciu dały się poznać jako bardzo pozytywne i pewne siebie psiaki. Jak przystało na rasę mają duży temperament, potrzebują sporej dawki ruchu każdego dnia. Oba psiaki pomimo mijającego czasu są w bardzo dobrej formie, zawsze chętne do zabaw i nauki. Schronisko szuka dla Maxa i Księcia kochającego, odpowiedzialnego domu, w którym dożyją późnej starości. Nie poleca do domu, w którym znajdują się inne zwierzaki. Jeżeli przyszły opiekun zapewni im odpowiednią dawkę zajęć fizycznych i będą odpowiednio do potrzeb wybiegane, mogą zamieszkać w mieście w bloku. Marzeniem dla psiaków byłby dom z ogrodem, choć należy pamiętać, że Max potrafi pokonać niejeden płot... Schronisko zapowiada, że Max i Księciu nie zostaną wydane do adopcji myśliwym.

***
Schronisko mieści się przy ul. Małokackiej 3a, tel. 58 622 25 52, e-mail: schronisko@ciapkowo.pl. Jest otwarte w godz. 11.00-17.00/16.00/15.00 (pon-pt/sob/niedz).
Zwierzę może adoptować osoba pełnoletnia. Na podstawie dowodu osobistego spisywana jest umowa adopcyjna. Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku – 60 zł, psy powyżej ½ roku – 80 zł, psy w typie psa rasowego – 150 zł, psy rasowe z rodowodem – 350 zł, psy powyżej 8 lat – 30 zł, koty do ½ roku – 20 zł, koty powyżej ½ roku – 50 zł. Kontakt w sprawie adopcji pod nr. 58 622 25 52 lub e-mailem: schronisko@ciapkowo.pl.

ikona