1355 (1055) 2019-02-22 - 2019-02-28

Zagłosuj na Gdynię

„Sport, Zdrowie, Rodzina” to gdyński projekt, który walczy o miano najlepszej prozdrowotnej inicjatywy samorządu w konkursie „Zdrowy Samorząd”.

Konkurs organizowany jest przez PortalSamorządowy.pl oraz „Rynek Zdrowia”. Laureatów wyłoni, złożona z ekspertów, Rada Konsultacyjna konkursu.
Swojego laureata wybiorą także internauci. Wystarczy wejść na stronę organizatora www.portalsamorzadowy.pl, kliknąć w zakładkę „Zdrowy samorząd - głosuj”, odnaleźć „Miasto Gdynia" i kliknać w zieloną łapkę w górę - „Podoba mi się”. Każdy głos ma znaczenie. Głosować można do 1 marca.

Nominowany w konkursie program jest skierowany do młodzieży chcącej zawodowo uprawiać sport. Pozwala on zdiagnozować, na ile stan zdrowotny dziecka umożliwia mu rozwijanie umiejętności w wybranej dyscyplinie. W jego ramach odbywają się także warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i rodziców, podczas których mogą dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia oraz o sposobie uprawiania sportu nie tylko profesjonalnie, ale także amatorsko i dla przyjemności.

ikona