1355 (1055) 2019-02-22 - 2019-02-28

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza (ul. Bema 26) zaprasza:

- 22 i 23 lutego o godz. 19.00 na „Lot nad kukułczym gniazdem” Dale’a Wassermana w reżyserii Krzysztofa Babickiego.Oparta na kultowej powieści sztuka teatralna mówiąca o tym, że warto strzec wolności osobistej i prawa do podejmowania samodzielnych decyzji.
- 24 lutego o godz. 19.00 na pożegnanie ze sztuką Pera Olova Enquista „Z życia glist” w reż. Krzysztofa Babickiego. Popularny bajkopisarz i gwiazda sceny teatralnej. Poruszająca historia. Tajemnica. Erotyka. Trójkąt małżeński – coś, czego o Andersenie na pewno nie wiecie… Sława, sukcesy i pieniądze. Hans Christian Andersen, Hanna Luiza Heiberg i ich skomplikowana, pełna wielkich emocji i tajemnic relacja. Co ich połączyło, gdy byli dziećmi? Co łączy ich teraz? I kto za nimi stoi…?
- 27 i 28 lutego o godz. 19.00 na komedię Yasminy Rezy „Bóg mordu” w reżyserii Tomasza Mana.
„Bóg mordu” to tylko pozornie spektakl o zwykłym spotkaniu dwóch małżeństw, których synowie wdali się w koleżeńską bójkę. Oto niewinna wymiana zdań w galopującym tempie przeradza się w spór, w którym hipokryzja bohaterów bawi, ale i przeraża. Zakończenie - zaskakujące!

ikona