Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1366 (1066) 2019-05-17 - 2019-05-23

Samorządy spotkają się w Gdyni

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja kongresu Perły Samorządu. Już niedługo w Gdyni spotka się kilkuset przedstawicieli samorządów – miast, gmin czy powiatów, które chcą dyskutować o swoich wyzwaniach, problemach i przyszłości. 23 i 24 maja to dwa dni pełne debat, ale także kilkudziesięciu ekspertów i okazja do wręczenia wyróżnień w kilku rankingach.
Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, skarbnicy i inni samorządowcy także w tym roku będą mieli okazję podyskutować w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym o wszystkim, co najważniejsze z perspektywy ich lokalnej społeczności.
To okazja do gorącej dyskusji o wszystkim, co dotyczy codziennego życia samorządów i zapewne spędza sen z powiek niejednemu samorządowcowi. Wyzwań co roku jest sporo, dlatego warto o nich porozmawiać w eksperckim gronie i wspólnie zastanowić się nad tym, co w najbliższych miesiącach będzie największym wyzwaniem dla miast, gmin i powiatów w całym kraju. – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.
Kongres Perły Samorządu odbędzie się 23 i 24 maja. Zapowiada się kilkadziesiąt godzin rzeczowych debat, wymiany poglądów i wspólnego szukania odpowiedzi na zachodzące zmiany.
Szczegóły na www.gazetaprawna.pl na podstronie „Perły Samorządu”.

ikona