1372 (1072) 2019-06-28 - 2019-07-11

Startuje letni festiwal Gdynia Design Days

Letni festiwal designu w Polsce startuje już 6 lipca. Gdynia Design Days to 9 dni obfitujących w wystawy i spotkania, inspirujących warsztatów i wykładów, projekcji filmowych i bloków tematycznych dla profesjonalistów i entuzjastów projektowania.
Gdynia Design Days to międzynarodowy festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. Podczas tegorocznego wydarzenia czeka na Was ponad 130 wydarzeń podzielonych na bloki tematyczne, które koncentrują się na polaryzacji w kontekście mody, grafiki, wzornictwa, architektury i wnętrz.
W tym roku w programie: wystawy kuratorskie, warsztaty dla profesjonalistów, warsztaty dla dzieci, warsztaty rozwojowe, wykłady, bloki tematyczne, projekcje filmowe, spotkania, targi wzornictwa, imprezy, oprowadzania kuratorskie, spacery, letnia czytelnia.
Na wystawy i wykłady wstęp wolny. Na wszystkie warsztaty obowiązuje rejestracja. Udział jest bezpłatny, z wyjątkiem „Design talks Business Summit”, „Design talks Business First Steps”.
Więcej na www.gdyniadesigndays.eu.

ikona