Trzy gdyńskie kąpieliska – Redłowo, Śródmieście i Babie Doły są otwarte dla mieszkańców i turystów.
1379 (1079) 2019-09-13 - 2019-09-19

Aktywnie w dzielnicach

Rada Dzielnicy Dąbrowa zaprasza na bezpłatne treningi Nordic Walking.
Zajęcia odbywają się cyklicznie w poniedziałki i czwartki o godz. 18.00. Zbiórka przy Skateparku na terenie SP 47 (ul. Nagietkowa 73).
W zajęciach może wziąć udział każdy, nie ma ograniczeń wiekowych. Przeszkodą nie jest także brak kijków, bo można je wypożyczyć na miejscu. Stopień trudności treningów dostosowany jest do kondycji grupy.
***
Rada Dzielnicy Karwiny zaprasza na serię zajęć nordic walking na Karwinach. Aktywne poniedziałki, rozpoczynają się o godz. 18.00 na ul. Zofii Nałkowskiej przy bloku nr 21. Zajęcia są bezpłatne i potrwają do 28 października.
Wstęp wolny.
***
Rada Dzielnicy Oksywie wznawia projekt „Oksywskie Poruszenie”.
W sali gimnastycznej V LO (ul. Dickmana 14) odbywają się: we wtorki o godz. 19.00 pilates, godz. 20.00 aerobik, w środy o godz. 19.00 zumba, w piątki o godz. 19.00 joga.
Wstęp bezpłatny.
***
Rada Dzielnicy Witomino oraz PTTK Klub Turystyczny Wybrzeże, Nordic Walking Team Gdynia zapraszają mieszkańców na zajęcia nordic walking na szlakach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 18.00 na placu przy wejściu do lasu u zbiegu ul. II MPS z ul. Wielkokacką (na wysokości siłowni plenerowej).
Zajęcia są bezpłatne i trwają do 26 września.
***
Rada Dzielnicy Wielki Kack wraz ze Studiem Tańca Towarzyskiego Tango zapraszają na bezpłatne zajęcia z tańca towarzyskiego „Roztańczony Wielki Kack”, realizowane w ramach projektu „Przyjazna Dzielnica”.
Podczas zajęć uczestnicy poznają 10 tańców, m.in.: czaczę, sambę, rumbę, tango, tango argentyńskie, walca angielskiego, walca wiedeńskiego). Nie ma podziału na grupy. Na zajęcia można dołączyć w każdej chwili.
Potańczyć można do 14 grudnia 2019 r. w każdą sobotę o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 20 (ul. Starodworcowej 36).

ikona