1379 (1079) 2019-09-13 - 2019-09-19

Rady Dzielnic zapraszają

Rada Dzielnicy Chylonia oraz Fundacja Adaptacja zapraszają na Święto Ulicy Chylońskiej.
Festyn z tej okazji odbędzie się w sobotę 14 września w godz. 14.00-20.00 w Parku Kilońskim. W programie występy zespołów: Kaszubski, Fala, Bim Bam, Axel Gdynia, koncert z okazji 20-lecia zespołu Ależ Babki, gwiazda wieczoru „ADI”. Bezpłatne atrakcje dla dzieci i nie tylko: malowanie buziek, dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, zabawy plastyczne, gry planszowe i karciane oraz dla smakoszy: grochówka, popcorn i wata cukrowa.
Wstęp wolny.
***
Rada Dzielnicy Pustki Cisowskie – Demptowo zaprasza 14 września na „Dzielnicowy Festyn Rodzinny”. Początek o godz. 10.00.
W programie festynu, który odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16 (ul.Chabrowa 43), m.in.: malowanie buziek, dmuchane zjeżdzalnie, fotobudka, eurobangee, strzelnica laserowa, pokaz psów ratowniczych i Straży Pożarnej, zajęcia ruchowe, grochówka i słodkie smakołyki.
Podczas Festynu prowadzona będzie rejestracja czworonogów do programu „Pies w Wielkim Mieście”. W tym dniu będzie okazja do wspólnej zabawy i rozmowy z: Wydziałem Środowiska Urzędu Miasta Gdyni, Biblioteką Gdynia, PEWIK Gdynia - Zdrowa Woda, Ogrodem Botanicznym Marszewo, Acitv Studio Rekreacji, Bankiem Żywności w Trójmieście i cukiernią Sabinka.
Wstęp wolny.
***
Rada Dzielnicy Cisowa zaprasza na Festyn Międzypokoleniowy – Koncert Niepodległościowy, który odbędzie się 15 września w Parku Cisowej (ul. Kcyńska). Początek o godz. 14.00.
W programie występy zespołów: Kaszubski, Fala, Bim Bam, Axel Gdynia, Ależ Babki, gwiazda wieczoru „ADI”. Bezpłatne atrakcje dla dzieci i nie tylko: malowanie buziek, dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, zabawy plastyczne, gry planszowe i karciane oraz dla smakoszy: grochówka, popcorn i wata cukrowa.
Wstęp wolny.

  • ikonaOpublikowano: 12.09.2019 11:37
  • ikona

    Autor: Monika _Kowalska (monika.kowalska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 12.09.2019 11:39
  • ikonaZmodyfikował: Monika Kowalska
ikona