W dniach 14 i 15 lutego, w godz. 16:30–23:00, nastąpi zamknięcie fragmentu Al. Marsz. Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Świętojańską do ul. Bema. Szczegóły w komunikacie.
1379 (1079) 2019-09-13 - 2019-09-19

Spotkania z autorami

Spotkanie z Agnieszką Metelską wokół książki „Złota. Legenda Haliny Konopackiej" (wyd. Czarne) odbędzie się w sobotę 14 września o godz. 16.00 w Muzeum Emigracji (ul. Polska 1).
Rozmowę o lekkoatletce, dyskobolce, pierwszej polskiej złotej medalistce olimpijskiej poprowadzi Marta Kraszewska, trójmiejska blogerka literacka, publikująca na stronie rudymspojrzeniem.pl. Wstęp wolny.
***
Wodowanie książki Józefa Franciszka Wójcika „Argentyna” odbędzie się we wtorek 17 września o godz. 17.00 na Darze Pomorza (al. Jana Pawła II).
Laudację wygłosi Tadeusz Linkner, prof. zwyczajny nauk humanistycznych, doktor habilitowany literaturoznawstwa. Uroczystości uświetni występ Zespołu Pieśni i Tańca Gdynia oraz Zespołu Wokalnego MW „RIWIERA”.

ikona