1385 (1085) 2019-10-25 - 2019-11-07

Przyłącz się do Ciepłolubnych

„Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych” – pod takim hasłem PGE Energia Ciepła, OPEC Sp. z o.o. i Urząd Miasta Gdyni zachęcają mieszkańców Gdyni i gminy Kosakowo do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.
Wszyscy trzej partnerzy już po raz czwarty przygotowali wspólną kampanię, której celem jest promocja ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej jako ekologicznej, bezpiecznej i komfortowej alternatywy dla innych źródeł ogrzewania. Miejska sieć ciepłownicza to nie tylko sposób na poprawę jakości powietrza w mieście, ale także gwarancja wygody użytkowania m.in. z powodu swojej niezawodności oraz możliwości podłączenia tzw. ciepłej wody użytkowej.
Już wkrótce mieszkańcy Gdyni zainteresowani zmianą sposobu ogrzewania będą mogli spotkać się z ekspertami w zakresie podłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Będzie można dowiedzieć się jak krok po kroku przyłączyć się oraz jakie są aspekty techniczne i finansowe takiej zmiany.
Organizatorzy zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne 26 października w godz. 10.00-14.00 w VI Liceum Ogólnokształcącego (ul. Kopernika 34).
Spotkanie organizowane jest w oparciu o realizowaną rozbudowę sieci ciepłowniczej na obszarze Harcerska-Hallera, Legionów-Wachowiaka oraz Legionów-Kopernika.

ikona