1385 (1085) 2019-10-25 - 2019-11-07

Warsztaty Różowej Akademii

Różowa Akademia, Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. i Stowarzyszenie Onkologia Gdyńska zapraszają na bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Primavera – w trosce o kobiety” dla kobiet doświadczonych rakiem piersi w radzeniu sobie z chorobą, a także tych, które chcą zadbać świadomie o zdrowie swoje i bliskich.
Spotkanie odbędzie się 13 listopada w godz. 18.00-20.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (al. Zwycięstwa 96/98, budynek IV, sala F017 (parter)).
Temat spotkania: Jak pomóc sobie lub bliskiej osobie w radzeniu sobie z diagnozą choroby nowotworowej i jej doświadczaniu. Moment diagnozy wiąże się zazwyczaj z traumą dla pacjenta i jego bliskich. Często choremu brakuje narzędzi, żeby sobie z nimi poradzić. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie szukać pomocy, jak wygląda terapia, w czym może pomóc psychoonkolog. Jaka jest rola bliskich i opiekuna osoby chorej.
Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy na poszczególne bloki tematyczne na stronie: https://primalife.pl/events/wydarzenie/rozowa-akademia.

ikona