1390 (1090) 2019-12-06 - 2019-12-12

Kiermasze świąteczne

„Dar Serca” w magistracie
Zespół Szkół Specjalnych nr 17 zaprasza na Kiermasz Świąteczny „Dar Serca”, który odbędzie się w holu głównym UM Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 52/54 w dniach 2-13 grudnia.
Będzie można nabyć kartki, upominki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów.
***
Kiermasz Świąteczny w szpitalu św. Wincentego a Paulo
Dyrekcja i nauczyciele szkoły przyszpitalnej na terenie Szpitala Św.Wincentego a Paulo w Gdyni zapraszają na Kiermasz Świąteczny (Izba Przyjęć Planowych, wejście od pomnika Antoniego Abrahama).
Kiermasz odbywać się będzie w dni robocze, w dniach 6-13 grudnia w godz. 9.00-15.00, a dochód z niego zostanie przeznaczony na zakup materiałów dydaktycznych, artykułów plastycznych, gier i zabawek dla dzieci z gdyńskich oddziałów dziecięcych.
***
Świąteczny Kiermasz Książek
Towarzystwo Miłośników Gdyni (ul. Władysława IV 51) zaprasza 10 grudnia od godz. 16.00 na Świąteczny Kiermasz Książek o Gdyni – zarówno wydawnictw bieżących, jak i archiwalnych oraz białych kruków.
***
III Jarmark świąteczny u Franciszkanów
Misje Franiszkańskie zapraszają 15 grudnia w godz. 8.00-19.00 III Jarmark świąteczny do Franciszkanów (ul. Ujejskiego 40).
W dawnym dolnym kościele wystawcy przedstawią swoje wyroby cukiernicze, gastronomiczne do spożycia na miejscu, a wszystko od producentów z Kaszub.
Będzie można nabyć misyjną kawę czy herbatę z serii Franciszkańskie Smaki czy zioła medycyny klasztornej.
Wszyscy wystawcy zobowiązali się do przekazania 10% przychodu z tego dnia na cele misyjne prowadzone przez Franciszkański Sekretariat Misyjny w Gdyni.
***
Kiermasz Świąteczny „Dar Serca”
Szkoła Podstawowa nr 21 (ul. Jana z Kolna 5) zaprasza 7 grudnia w godz. 10.00-14.00 na Kiermasz Świąteczny „Dar Serca”.
Będzie można nabyć kartki, upominki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów. W programie warsztaty piernikowe, wyprzedaż garażowa i świąteczna kawiarenka.
***
Kiermasz Świąteczny na Karwinach
Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 2  (ul. L. Staffa 10) zaprasza na Kiermasz Świąteczny,  który odbędzie się w naszej szkole 11 grudnia w godz. 17.00-18.00.
Kiermasz świąteczny to coroczna tradycja uczniów klas młodszych naszej szkoły. Celem tej imprezy środowiskowej jest wdrażanie do przedsiębiorczości dzieci już od klas pierwszych. Świąteczne prace plastyczne uczniów wystawione będą na stoiskach poszczególnych klas.

ikona