Trzy gdyńskie kąpieliska – Redłowo, Śródmieście i Babie Doły są otwarte dla mieszkańców i turystów.
1390 (1090) 2019-12-06 - 2019-12-12

Nagroda na podróż życia

Niespokojne dusze, które przez cały rok nosi po najdalszych zakątkach świata wczesną wiosną ściągają do Gdyni, by podzielić się wrażeniami ze swoich niesamowitych wypraw. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów odbędą się już po raz 22, a Kolosy najlepszym wręczone zostaną już po raz dwudziesty pierwszy. Docenieni zostaną tez młodzi ambitni podróżnicy oraz nestorzy wielkich wypraw.
Jeśli jesteś młody, masz ambitne plany i podróżujesz, zgłoś się do konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Zawady. Na zwycięzcę czeka 15 tys. zł wsparcia, ufundowanego przez prezydenta Gdyni. To pieniądze na realizację wymarzonej wyprawy.
Projekty wypraw mogą zgłaszać kandydaci, którzy nie ukończyli 35 lat (dopuszcza się też możliwość zgłoszenie grupowego, jeśli średnia wieku wszystkich osób nie przekracza 35 lat). Kapituła bierze pod uwagę zarówno oryginalność i jakość projektu, na realizację którego kandydat zobowiązuje się przeznaczyć nagrodę, jak i wcześniejszy dorobek podróżniczy uczestników konkursu. Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o wygłoszenie prelekcji.
Regulamin nagród i formularze zgłoszeniowe: www.gdynia.pl/spotkania. Zgłoszenia można przesyłać od 1 do 31 stycznia 2020 r. pocztą na adres: Urząd Miasta Gdyni, Referat Promocji i PR, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia.

ikona