1392 (1092) 2019-12-20 - 2020-01-02

Przywitajmy Nowy Rok #wGdyni!

Nowy Rok zaczyna się #wGdyni! Zaczynamy wielkie odliczanie do sylwestrowej nocy, pełnej atrakcji, tańca i dobrej muzyki! Na scenie m.in. Mrozu czy Ania Rusowicz, a punktualnie o północy 2020 rok przywitamy ekologicznym pokazem sztucznych ogni.
Jak co roku Gdynia zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków miasta do wspólnego spędzenia ostatnich godzin starego i powitania nowego roku. Poza sceną na uczestników czeka również moc atrakcji.
Tegoroczna zabawa sylwestrowa to przede wszystkim znakomite koncerty, wspólne odliczanie o północy i pokaz ekologicznych sztucznych ogni. Jak zapewniają organizatorzy – poziom emisji hałasu podczas planowanego pokazu fajerwerków zostanie ograniczony do 60%. Wszystko z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy i czworonogach.
Na gdyńskiej scenie sylwestrowej wystąpią Mrozu, Ania Rusowicz i Iza&Latynoscy Brothers. Po północy do dalszej wspólnej zabawy zachęci dj set w wykonaniu Agnieszki Rassy Rassalskiej i DJ Romero. Wieczór poprowadzi Kamil Wicik.
Poza sceną na uczestników czeka również moc atrakcji, a wśród nich:
„Żar Tropików” - strefa dla wiecznie marznących
„Strefa Rodzinna” - miejsce, gdzie można chwilę ogrzać się z dzieckiem rozwijając talenty plastyczne i strategiczne podczas gry w planszówki.
„Kulinarna Alejka” - dla głodnych i spragnionych sylwestrowe menu z foodtrucków.
Na terenie imprezy dla osób z niepełnosprawnościami oraz opiekunów z dziećmi w wózkach zostanie zorganizowany specjalny sektor na podwyższeniu, a także zorganizowana strefa, gdzie w bezpieczny i spokojny sposób te osoby będą mogły uczestniczyć w koncertach.

ikona