1402 (1102) 2020-03-13 - 2020-03-19

Gdynia z centrum treningowym OCR

Wspaniałe trasy, różnego rodzaju przeszkody i profesjonalne konstrukcje charakterystyczne dla biegów terenowych, a to wszystko w otulinie gdyńskich lasów - tak prezentuje się nowo otwarty OCR Park w Adventure Park Kolibki. Działanie centrum treningowego uroczyście zainaugurował Michał Guć, wiceprezydent Gdyni ds. Innowacji. Podczas imprezy można było m.in. spróbować swoich sił na przygotowanych torach. Wydarzenie przyciągnęło tłumy sympatyków takich aktywności.
Sobota w Adventure Park Kolibki upłynęła pod znakiem biegów z przeszkodami. Tego dnia oficjalnie otwarto OCR Park – profesjonalne centrum treningowe, połączone z torami do uprawiania tego typu biegów.
Dzisiaj Gdynia staje się centrum treningowym OCR. Mam nadzieję, że zarówno dla gdynian, szeroko rozumianego Trójmiasta, ale także zawodników z Polski i ze świata będzie to taki jasny punkt, do którego będą chcieli przyjeżdżać, by trenować, ćwiczyć i brać udział w zawodach. Bardzo nas cieszy to, że taka aktywność będzie miała miejsce w Gdyni – mówił podczas uroczystości Michał Guć, wiceprezydent Gdyni.
OCR Park w Adventure Park Kolibki to jedyny w Trójmieście ośrodek sportów przeszkodowych znajdujący się na świeżym powietrzu. Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej będzie można przygotować się do biegów terenowych z przeszkodami, a także poznać tajniki pokonywania przeszkód zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym.

  • ikonaOpublikowano: 12.03.2020 14:54
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 12.03.2020 15:04
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona