Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1402 (1102) 2020-03-13 - 2020-03-19

Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje

W związku z odwołaniem zajęć w szkołach i uczelniach w dniach 16-27 marca, obowiązywać będą w dni powszednie rozkłady jazdy ważne w dni wolne od nauki szkolnej (w ferie). Nie funkcjonują linie 244 i 265.
W soboty, niedziele i święta obowiązują stałe rozkłady jazdy.
W ramach działań profilaktycznych związanych z zagrożeniem koronawirusem, decyzją Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni do odwołania wstrzymuje sprzedaż karnetów biletowych w pojazdach.
Jednocześnie Zarząd Komunikacji Miejskiej rekomenduje nabywanie biletów metropolitalnych MZKZG za pomocą urządzeń mobilnych lub w stacjonarnych punktach sprzedaży. W przypadku dokonywania zakupu biletów w kasach rekomenduje dokonywanie płatności kartami płatniczymi.
Brak możliwości zakupu biletu w pojeździe nie zwalnia z obowiązku posiadania ważnego biletu w czasie przejazdu.
W pojazdach gdyńskiej komunikacji miejskiej do odwołania zawieszona jest funkcja tzw. „ciepłego guzika”. Zatrzymując się na przystanku kierowca otwiera wszystkie drzwi w autobusie czy trolejbusie.

ikona