1445 (1145) 2021-03-12 - 2021-03-18

Sukcesy gdyńskich Delfinów

18 miejsc medalowych, tytuł najlepszego zawodnika dla Adama Zdybla oraz wiele rekordów życiowych to dorobek pływaków KS Delfin podczas Międzynarodowych Zawodów Pływackich na 50-metrowej pływalni w Szczecinie.
Medale zdobyli: Adam Zdybel, Stefania Kołodziejska, Patryk Jończyk, Mateusz Majcherowicz, Maja Kończak, Błażej Dworakowski, Jacek Dzięgielewski.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się również młodziki Klubu Sportowego Delfin podczas 1. rundy Ligi Pomorskiej Młodzików 2021, która odbyła się 20 lutego w Lęborku.
Aż 8 razy gdyńskie Delfiny stanęły na podium: Marta Wiśniewska (brąz), Igor Mentel (2x brąz), Tomasz Boboryk (srebro), Marcel Ogrodnik (2x brąz), sztafeta 4x50 dow 12 lat (złoto), sztafeta 4x50 dow 13 lat (brąz).
Przed zawodami odbyła się uroczystość wręczenia nagród za edycje 2020 Ligi Pomorskiej. Marta Wiśniewska zajęła 2. miejsce w kategorii dzieci.