Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1460 (1160) 2021-07-09 - 2021-07-22

Przegląd kina włoskiego i „Lato na Patio”

Przegląd kina włoskiego Cinema Italia Oggi i poruszający dramat „DNA” to lipcowe propozycje filmowe Gdyńskiego Centrum Filmowego. Seanse 7 dni  tygodniu, a w każdy piątek – premiery!
Do 13 lipca w Kinie Studyjnym GCF można zobaczyć dziesięć filmów z Italii. W programie są między innymi: „Martin Eden” „Najlepsze lata”, „Złe baśnie”.
W repertuarze są również filmy: „Cudak”, „Lokal zamknięty”, film dokumentalny „Moja kochana Vivian”, a dla najmłodszych widzów animacja „Elfinki”.
Repertuar oraz bilety online dostępne na stronie: www.gcf.org.pl.
***
Przez całe lato można odwiedzać, bezpłatnie, kino plenerowe w Gdyńskim Centrum Filmowym, w ramach „Lata na Patio”.
W programie przedpołudniowych spotkań filmowych, poniedziałki, środy i piątki o godz. 10.00, z dziećmi są polskie serie animowane, takie jak „Kaktus i Mały”, „Pamiętnik Florki”, „Przytul mnie” i kultowy serial animowany „Rodzina Treflików” opatrzony tłumaczeniem w języku migowym. Z najmłodszymi dziećmi warto wybrać się do Kina Plenerowego na Czerwonym Patio w soboty o godz. 10.00. Wtedy będzie można oglądać wybrane odcinki bezdialogowej bajki „Bobaski i Miś”.
W ramach tegorocznego „Lata na Patio” pod chmurką, przy sprzyjającej pogodzie, będzie można oglądać pełnometrażowe filmy fabularne, prezentowane dwa razu w tygodniu, w czwartki i soboty o godz. 18.00. W repertuarze m.in.: „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, „Kwiat wiśni i czerwona fasola”, „Ciao Italia!”, „Łowcy miodu” i inne.
Na wszystkie plenerowe pokazy wstęp wolny.
Na całe lato zaplanowano także warsztaty artystyczne, spotkania, zajęcia rekreacyjne.
Program „Lato na Patio” na stronie
www.gcf.org.pl.

ikona