1468 (1168) 2021-09-24 - 2021-09-30

Porozmawiajmy o gospodarce morskiej

Forum Gospodarki Morskiej wraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Jubileuszowa edycja tego najważniejszego wydarzenia branży morskiej w Polsce odbędzie się 7 i 8 października. Wystąpi ponad 30 prelegentów. Zaplanowano debaty z udziałem przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki i dyplomacji, które podzielono na 5 zdefiniowanych na nowo paneli tematycznych, jak: „Technologie Morskie”, „Porty i Logistyka”, „Biznes w Żeglarstwie”, „Edukacja Morska” oraz „Energia Odnawialna”.

– Mamy głębokie przekonanie, że gdyńskie forum to rzeczywista wartość dodana dla firm biorących w nim udział. Sukcesem z pewnością jest też konsekwentne organizowanie wydarzenia, które jest potrzebne branży i cieszy się jej uznaniem, dzięki czemu przed nami już 20. jubileuszowa edycja forum – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Anna Clunes OBE, ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce, Ole Toft, ambasador Królestwa Danii w Polsce Magda Kopczyńska, dyrektor ds. innowacyjnej i zrównoważonej mobilności w Dyrekcji Generalnej ds. Mobilności i Transportu Komisji Europejskiej oraz Piotr Bielski, dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych Santander Banku Polska.

Ze względów epidemicznych tegoroczna edycja Forum Gospodarki Morskiej odbędzie się w formule online. Paneliści oraz zaproszeni goście spotkają się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
Aby otrzymać dostęp do transmisji na żywo, należy zarejestrować się na stronie www.forum.gdynia.pl, gdzie już dziś można również kierować pytania do prelegentów.

ikona