Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1468 (1168) 2021-09-24 - 2021-09-30

Teatr Gdynia Główna zaprasza

– 25-26 września 2021 godz. 19.00 premiera: „Z pamiętnika samotnika (czyli żywoty nieświętych) – koncert komediowy Marka Sadowskiego i Saszy Reznikowa.
To muzyczna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią spojrzeć na świat z lekkim przymrużeniem oka. To wieczór pełen uśmiechu i refleksji nad codziennością, przeplatany biograficznymi wątkami z życiorysów świetnie znanych gdyńskiej Publiczności aktorów. Na scenie staną Sasza Reznikow oraz Marek Sadowski, gwarantując sporą dawkę pozytywnej energii, w sam raz na (post)pandemiczną rzeczywistość. Wykonają dla Państwa piosenki o dzisiejszych czasach, zagwozdkach, a przede wszystkim złożonych relacjach damsko-męskich oraz zawodzie aktora. Niemal 90 minut gwarantowanej rozrywki, w wyjątkowym klimacie Teatru Gdynia Główna.
Bilety: 35/40 zł.

– 2 października godz. 19.00 dwa spektakle oparte na prozie Stanisława Lema i w reżyserii Ewy Ignaczak jednego wieczoru.
Maska - To fascynujące odkrycie zgromadzi niemal wszystkich naukowców i dziennikarzy z każdego cywilizowanego zakątka kosmosu!Atrakcją Kongresu Futurologicznego będzie prezentacja zrekonstruowanego androida, u którego pierwszy raz w historii mogła pojawić się sztuczna inteligencja.
Czy pan istnieje, Panie Johns? - Gdzie kończy się żywy człowiek, a zaczyna bezduszna maszyna? Co jest ważniejsze – prawo czy etyka?Na te pytania spróbuje odpowiedzieć rozprawa sądowa przeciwko kierowcy rajdowemu Mr. Johnsowi, którego wszystkie fragmenty ciała wymieniono po wypadkach na nowoczesne protezy.
Bilety 45/50 zł.

– 3 października, godz. 12.00 Stacja Bajek – „Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistarku” Pierre’a Gripariego.
Jak znaleźć ukochanego, który pojawia się tylko w snach i jakim sposobem pokonać mocarnego smoka Tarabistraka? Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź główna bohaterka. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego, księcia Pipo i trafi do Schroniska dla Zabłąkanych Dzieci, które wyjątkowo trudno opuścić. A na horyzoncie tej trudnej podróży czai się jeszcze… Smok.
Bilety: 30 zł

Sprzedaż online:
www.teatrgdyniaglowna.interticket.pl.

Szczegółowe informacje oraz opisy dostępne są na stronach internetowych
www.teatrgdyniaglowna.pl,
www.facebook.com/teatrgdyniaglowna.

ikona