Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1468 (1168) 2021-09-24 - 2021-09-30

Wolontariusze poszukiwani

Fundacja Gospodarcza zaprasza młodych wolontariuszy do współpracy w realizacji projektu „Pora na Seniora! Gdyńska Sieć Wzajemnego Wsparcia”.


Wspólnie z grupą wyjątkowych, gdyńskich seniorów, zbudujesz system społecznego wsparcia, oparty na bezpłatnej wymianie usług, życzliwości i bezinteresownym pomaganiu. Czeka na Ciebie dużo, różnorodnych zadań, w które możesz się zaangażować! Zyskasz:
– możliwość poznania niezwykłych gdyńskich seniorów i współdziałania wraz z nimi na rzecz innych,
– cenne doświadczenia pracy w projekcie społecznym, prowadzenia indywidualnych konsultacji komputerowych, organizacji i obsługi wydarzeń, prowadzenia działań promocyjnych, współpracy w zespole projektowym, itp.
– referencje po odbyciu wolontariatu,
– ogromną wdzięczność uczestników projektu!
Formularz zgłoszeniowy, regulamin wolontariatu oraz dodatkowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: www.fungo.com.pl/poranaseniora.html


Projekt „Pora na Seniora! Gdyńska Sieć Wzajemnego Wsparcia” realizowany jest przez Fundację Gospodarczą w okresie od 1.02.2021 r. do 28.02.2022 r. z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG. Oparty jest na doświadczeniach FG z realizacji projektu „WspółDzielnia Seniorów”.

ikona