Wypadek na lotnisku w Babich Dołach. Piknik Lotniczy odwołany. Szczegóły w komunikacie.
1488 (1188) 2022-03-18 - 2022-03-24

Ruszył nabór projektów do InnovaBio Pomorze

Prowadzisz firmę biotechnologiczną i chcesz opracować nowy produkt lub usługę z branży life science? Skorzystaj z możliwości zlecenia badań nad nimi uczestnikom projektu InnovaBio Pomorze. Już po raz dziewiąty Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia zaprasza do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie. Trwa etap nabór projektów, nad którymi pracować będą zespoły badawcze. Termin zgłoszeń upływa 31 marca.


InnovaBio Pomorze to program stworzony z myślą o studentach nauk przyrodniczych i przedsiębiorcach z sektora life science. W tym roku wydarzenie odbywa się już po raz dziewiąty. Jego uczestnicy biorą czynny udział w projektach badawczo-rozwojowych. Pod mikroskop trafiają nie hipotetyczne zagadnienia, a rzeczywiste projekty, zgłaszane przez firmy biotechnologiczne. Prace badawcze prowadzone są w PPNT Gdynia, pod opieką merytoryczną Bio Laboratorium.
Jeżeli prowadzisz firmę biotechnologiczną i chcesz zlecić badania nad nowym produktem czy usługą zdolnym naukowcom – zgłoś się do inicjatywy InnovaBio Pomorze. Udział w niej to doskonała okazja, by przy niskich nakładach finansowych uzyskać profesjonalne konsultacje i realizację badań przy pełnym zachowaniu praw autorskich do uzyskanych wyników.
Projekty, które można zgłosić do programu muszą: mieć innowacyjny charakter, dać się zrealizować w składzie 4-5-osobowego zespołu, być realne do wykonania w czasie ok. 4 miesięcy.
Aby zgłosić projekt swojej firmy do programu, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Znaleźć go można na stronie internetowej PPNT Gdynia. Termin zgłoszeń upływa 31 marca 2022 r.
Program realizowany jest we współpracy PPNT Gdynia z I Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni oraz Międzyuczelnianym Wydziałem Biotechnologii UG i GUMed w Gdańsku.

ikona