1491 (1191) 2022-04-08 - 2022-04-14

Rozlicz PIT w Gdyni i dla Gdyni

Rozliczanie podatku dochodowego w Gdyni to mądry krok, a także inwestycja w miasto i jego mieszkańców. A każdy, kto rozliczy swój PIT w Gdyni, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. 1 marca wystartowała loteria, którą miasto organizuje po raz piąty.


To sposób na wspólne budowanie przyszłości miasta. Dzięki temu samorząd może inwestować m.in. w nowoczesny transport, oświatę, kulturę, sport, infrastrukturę czy ochronę zdrowia.
Do wygrania są: samochód osobowy marki Suzuki Swift z napędem hybrydowym, dwa rowery miejskie Baltica Gdynia, dwa 4-dniowe karnety na Open’er Festival 2022, pięć zestawów wakacyjnych „I love Gdynia” .
Do rozliczenia podatku w Gdyni i udziału w loterii zachęcają ambasadorzy kampanii: Barbara SzparagowskaLeszek Jędrasik – gdyńscy przedsiębiorcy, właściciele kawiarni Black and White Coffee.
Loteria jest skierowana do pełnoletnich mieszkańców, którzy rozliczyli podatek dochodowy za 2021 rok w jednym z gdyńskich urzędów skarbowych (osobiście lub przez internet) i wskazali w deklaracji Gdynię jako miejsce zamieszkania. Nie trzeba być zameldowanym w naszym mieście.
Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.pitwgdyni.pl. Trzeba podać dane osobowe i miejsce złożenia PIT.
Rejestracja uczestników trwa do 16 maja. Regulamin oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.pitwgdyni.pl.
Pytania dotyczące loterii można kierować na adres: info@pitwgdyni.pl.
Pomocą będą służyć również konsultanci, którzy pojawią się w gdyńskich centrach handlowych. We wszystkie soboty kwietnia oraz 1, 8 i 15 maja w godz. 12.00-17.00 spotkamy ich w Centrum Riviera.

  • ikonaOpublikowano: 07.04.2022 14:36
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 14.04.2022 08:26
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona