1496 (1196) 2022-05-20 - 2022-05-26

Spotkaj pracodawców w Gdynia Arenie

31 maja w godz. 10.00-13.00 w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8) odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Podczas Targów Pracy i Przedsiębiorczości nie może zabraknąć wsparcia w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku oraz Fundacji Gospodarczej udzielą porad w zakresie procesu rekrutacji oraz podpowiedzą jak przygotować profesjonalne CV. Na miejscu będzie też można wykonać zdjęcie, które w dokumentach aplikacyjnych ma duże znaczenie.
Organizatorzy w ramach Targów przygotowali wykłady związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, czy pisania skutecznego biznesplanu. O swojej ofercie opowiedzą również przedstawiciele Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.
Ponadto, zarówno cudzoziemcy, jak i pracodawcy chcący zatrudniać osoby z zagranicy, będą mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia przedstawicieli Straży Granicznej, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w specjalnie przygotowanej „Strefie Cudzoziemca”. Do dyspozycji pozostanie również tłumacz języka ukraińskiego.
Organizatorami Gdyńskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Fundacja Gospodarcza w Gdyni oraz Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni.

ikona