1496 (1196) 2022-05-20 - 2022-05-26

Współtwórz identyfikację graficzną GDD

Na początku lipca w naszym mieście odbędzie się festiwal Gdynia Design Days. To nie tylko święto dobrego projektowania i designu, ale także platforma do poruszania ważnych tematów. Tegorocznej edycji przyświeca hasło „Współmorze”, a organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do współtworzenia festiwalu. Jak to zrobić? Wystarczy wrzucić zdjęcie na Instagram.


Tegoroczna edycja obędzie się pod hasłem „Współmorze”. To kontynuacja tematu współodpowiedzialności i działania we wspólnocie, poszerzona o zagadnienia związane z możliwościami i zasobami, jakie daje Bałtyk. Morze wpływa na życie każdego, bez względu na miejsce zamieszkania. Współdzielimy je wszyscy, nawet jeżeli nasz dom znajduje się w głębi lądu. Tylko działając razem, możemy kształtować przyszłość i zmieniać teraźniejszość. Bałtyk realnie kształtuje nasze życie, a nasze wybory zmieniają Bałtyk.
Jak co roku festiwalowi towarzyszy konkretna identyfikacja graficzna. W tym została zaprojektowana przez Hardziej Studio (Ada Zielińska, Patryk Hardziej) i jeszcze bardziej niż kiedykolwiek realizuje te ideę współdziałania. Współtworzyć może ją bowiem każdy zainteresowany.
Jak to zrobić? Tegoroczna identyfikacja bazuje na zdjęciach Bałtyku nadesłanych przez ludzi. Wystarczy w serwisie Instagram oznaczyć zdjęcie hashtagiem – #wspolmorze. Do akcji można dołączyć aż do startu festiwalu, czyli do 2 lipca.
Postępy w budowaniu identyfikacji graficznej z publikowanych zdjęć można na bieżąco śledzić na stronie www.wspolmorze.gdyniadesigndays.eu.

ikona