1501 (1201) 2022-07-01 - 2022-07-14

Pokaż, że morze Cię kręci i wygraj 10 000 zł

Jeśli jesteś kreatywny, film to Twoja pasja, a przy tym mieścisz się w przedziale wiekowym 20-35 lat, spróbuj sił w konkursie „Morze mnie kręci”! Wystarczy, że zgłosisz swój pomysł do konkursu na film o gospodarce morskiej.

Konkurs filmowy „Morze mnie kręci” organizowany we współpracy z Pomorską Fundacją Filmową, jest od lat wydarzeniem towarzyszącym Forum Gospodarki Morskiej. Poprzez wyjątkowe i oryginalne produkcje filmowe podejmujące tematykę branży morskiej ma na celu prezentować atrakcyjny obraz oraz szanse zawodowe w tym obszarze, uwzględniając w szczególny sposób Gdynię.
Aby przystąpić do konkursu filmowego „Morze mnie kręci”, należy przedstawić pomysł na maksymalnie 3-minutowy film promocyjny lub reklamowy dotyczący sektora gospodarki morskiej. Konkurs skierowany jest do miłośników filmu w wieku od 20 do 35 lat. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 lipca na adres e-mailowy: info@gsf.pl.
W tegorocznej edycji konkursu do wygrania jest 10 000 zł na realizację filmu reklamowego lub promocyjnego, który poprzedzą warsztaty w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Zwycięska produkcja zadebiutuje również na „wielkim” ekranie 14 października podczas Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2022.
Regulamin: www.forum.gdynia.pl.
Konkurs organizowany jest przez Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową.

ikona