1507 (1207) 2022-09-09 - 2022-09-15

Jesteś mamą? Załóż biznes, ruszyły zapisy

Ruszyła ósma edycja projektu „Gdyński BiznesMam”. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby powalczyć o marzenia o własnej firmie i wziąć udział w intensywnym cyklu szkoleń. Młode mamy już w październiku otrzymają pełne know-how, które pozwoli im z powodzeniem spróbować swoich sił w biznesie.


„Gdyński BiznesMam” to inicjatywa skierowana do młodych mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu. W ciągu miesiąca organizatorzy, czyli Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, dadzą kobietom, które zgłoszą się do udziału w projekcie, pakiet najpotrzebniejszej wiedzy i motywacji niezbędnej do zrobienia pierwszego kroku.
„Gdyński BiznesMam” ma na celu rozbudzenie i uświadomienie w gdyńskich mamach potrzeby działania i ukształtowania pomysłu na własną firmę. Istotą projektu jest właśnie pomoc w odnalezieniu źródeł motywacji, nauka skutecznej komunikacji oraz efektywnego szukania klienta i pracownika. Dodatkowo na podstawie doświadczeń zdobytych przez uczestniczki poprzednich edycji w trakcie zakładania i rozwijania swoich działalności gospodarczych po raz kolejny pojawi się w programie także element „case study”. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni trenerzy i doradcy biznesowi oraz przedsiębiorcy-praktycy.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Mogą zgłaszać się niepracujące mamy, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym lub być osobą bezrobotną.
Zgłoszenia do projektu są przyjmowane do 15 września wyłącznie przez portal evenea.pl. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki zakwalifikowane do udziału otrzymają potwierdzenie drogą mailową.
Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronie evenea.pl.
Szczegóły, harmonogram i regulamin są dostępne na stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

ikona