1507 (1207) 2022-09-09 - 2022-09-15

Wtorki z rodzinnymi

Od ponad 7 lat wspólnie prowadzą firmę DefiMed, która dystrybuuje te urządzenia i oferuje szkolenia z ich obsługi. Historię rodzinnego biznesu państwa Kubiszewskich zaprezentowano w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. To seria krótkich filmów o wyjątkowych lokalnych firmach – zarówno wielopokoleniowych, jak i tych, które dopiero rozwijają skrzydła.


Firma DefiMed to rodzinny biznes z misją. Ponad siedem lat temu stworzył go Piotr Kubiszewski, który chce zwracać uwagę na to, jak potrzebne są defibrylatory AED w przestrzeni publicznej. Prowadzi szkolenia z obsługi tego typu urządzeń i udzielania pierwszej pomocy. Jego firma jest też autoryzowanym dystrybutorem defibrylatorów marki Lifepak. W prowadzeniu biznesu pomagają mu dzieci – Magdalena i Filip. Jego córka zajmuje się marketingiem i odpowiada za wizerunek firmy. Natomiast syn obsługuje stronę internetową oraz sklep online.
DefiMed ma siedzibę przy ul. Olgierda 91/3. Jednak sprzęt, który dystrybuuje firma, można nabyć w sklepie internetowym. W ofercie są defibrylatory AED, ale również inne produkty medyczne, takie jak namioty ratunkowe, urządzenia do sterylizacji pomieszczeń, manekiny RKO czy kapsuły i akcesoria do AED.
„Wtorki z Rodzinnymi” to miejska akcja promująca lokalne firmy, które na stałe wpisały się w gdyński krajobraz. Projekt realizują Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Agencja Rozwoju Gdyni.

  • ikonaOpublikowano: 08.09.2022 15:46
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 08.09.2022 15:47
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona