1509 (1209) 2022-09-23 - 2022-09-29

Wtorki z rodzinnymi

Dorota i Kacper Cząstkowie, właściciele agencji kreatywnej Hiday, są bohaterami kolejnego odcinka cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. To seria krótkich filmów o wyjątkowych lokalnych firmach – zarówno tych wielopokoleniowych, jak i tych, które dopiero rozwijają skrzydła.


Historia ich biznesu rozpoczęła się w 2013 roku. Wtedy stworzyli markę odzieżową, którą samodzielnie promowali. To, co robią, od początku robiło wrażenie na innych. Klienci doceniali nie tylko ich produkty, ale również to, w jaki sposób budują wizerunek firmy. Dlatego małżonkowie postanowili działać i robić coś więcej. W 2015 roku wraz ze wspólnikami założyli agencję kreatywną. Zajmują się marketingiem i specjalizują się w nietypowych rozwiązaniach. Dorota i Kacper Cząstkowie, właściciele studia Hiday, opowiadają o swoim rodzinnym biznesie w jedenastym odcinku drugiej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.
Małżonkowie cenią swoją pracę za jej dynamikę. Podkreślają też, że za sukcesem ich firmy stoi lojalność i zaufanie. Kacper odpowiada za aspekty estetyczne. Z kolei Dorota zajmuje się sprawami organizacyjno-biznesowymi. W ten sposób się uzupełniają.
Studio kreatywne Hiday mieści się przy ul. Hryniewieckiego 10 (budynek 25). Firma oferuje kompleksowe usługi marketingowe. Kilkuosobowy zespół tworzy grafiki, strony internetowe, reklamy czy materiały wideo. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami klientów. W ofercie są również usługi e-commerce oraz przygotowywanie profesjonalnych strategii marketingowych dla danego przedsiębiorstwa. Więcej informacji na temat działań studia można znaleźć na stronie internetowej lub facebookowym profilu firmy.
„Wtorki z Rodzinnymi” to miejska akcja promująca lokalne firmy, które na stałe wpisały się w gdyński krajobraz.
Materiały są dostępne na stronie internetowej i facebookowym profilu Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz gdyńskim kanale YouTube. Projekt realizują Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Agencja Rozwoju Gdyni.
Więcej informacji o działaniach Gdyni związanych z promowaniem firm rodzinnych można znaleźć na facebookowym profilu Firmy Rodzinne Gdynia.

ikona