Wypadek na lotnisku w Babich Dołach. Piknik Lotniczy odwołany. Szczegóły w komunikacie.
1510 (1210) 2022-09-30 - 2022-10-06

Duże zmiany w ruchu przy skwerze Plymouth

W związku z budową Parku Centralnego 3 października zostanie wprowadzona zmiana w ruchu. Ulica wzdłuż skweru Plymouth będzie odgrodzona płotem i aby dojechać od strony ul. Świętojańskiej w kierunku bulwaru Nadmorskiego, trzeba będzie skręcić ze Świętojańskiej w al. Marsz. Piłsudskiego.


Czasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w nocy 2/3 października. Obecnie płot odgradzający budowę ustawiony jest wzdłuż ulicy Świętojańskiej i skweru Plymouth oraz wokół parkingu przed budynkiem Urzędu Miasta. W nocy z niedzieli na poniedziałek płot zagrodzi wjazd w ulicę wzdłuż skweru Plymouth.
Na dotychczas jednokierunkowym odcinku al. Marsz. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Świętojańską do skrzyżowania z ul. Bema zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. Kierowcy jadący ul. Świętojańską od strony Redłowa nie będą mogli skręcić w prawo w ulicę wzdłuż skweru Plymouth – zauważą tam znak zakazujący skręt w prawo. Aby pojechać w kierunku morza, trzeba będzie skręcić z ul. Świętojańskiej w prawo w al. Marsz. Piłsudskiego. Dotychczasowy pas przeznaczony dla pojazdów ZKM połączono z ruchem samochodowym.

ikona