1510 (1210) 2022-09-30 - 2022-10-06

Konsulat Kultury zaprasza

Konsulat Kultury (ul. Jana z Kolna 25) zaprasza:
  • 7.10 o godz. 19.00 na spektakl impresaryjny grupy Bałtycki Teatr Różnorodności pt. „Boeing, boeing” w reż. Tomasza Podsiadłego.

To pikantna farsa, którą pokochał świat. „Boeing Boeing”, czyli prequel „Pomocy Domowej” odpowie m.in. na pytanie, dlaczego Nadia miała piekło u swojego poprzedniego pracodawcy. Wielu marzy o locie klasą biznes, ale nie Maks. Maks na ogół nie lubi wyściubiać nosa poza swoje warszawskie mieszkanie, za to bardzo ceni sobie towarzystwo stewardess. Do tego stopnia, że spotyka się z aż trzema naraz, zawsze wedle misternie przygotowanego grafiku.
Bilety: 50 zł.
  • 30.09 o godz. 19.00 na spektakl impresaryjny „Dzień świra”. W rolę Adama Miauczyńskiego wciela się Michał Wielewicki.
Tekst Koterskiego nie zestarzał się ani na jotę. Jak trafnie ośmieszał rzeczywistość sprzed dwudziestu lat, tak samo skutecznie i zabawnie opisuje nasze współczesne sprawy. Śmiejmy się, ale pamiętajmy: jesteśmy towarzyszami podróży naszego bohatera. Ale czy aby na pewno chcielibyśmy powtórzyć jego los?
Bilety: 40 zł.
  • 2.10 o godz. 11.00 na koncert rodzinny „Niech żyją Dęciaki!”, który odbędzie się w ramach cyklu Mała Gdyńska Filharmonia.
Wystąpi wyjątkowy zespół Downtown Brass inspirujący się ulicznymi zespołami Nowego Orleanu oraz współcześnie działającymi brass-bandami całego świata. Wykonawcy w oryginalny sposób łączą blask instrumentów dętych z energetyczną mieszanką rytmów perkusyjnych.
Bilety: 25 zł.
  • 3.10 o godz. 17.00 i 18.00 na zajęcia Legorobotyki „Cudoludki”.
Klocki zawierają szereg elementów, które mali odkrywcy będą wprawiać w ruch: koła zębate, osie, przekładnie. Zbudujemy konstrukcję zgodnie z instrukcją by potem móc się nią pobawić. Druga część zajęć to spotkanie z małymi robocikami-ozobotami.
Zajęcia są cykliczne, w cenie 140 zł/4 zajęcia w miesiącu.
Zapisy online, szczegóły na stronie:
konsulatkultury.pl.
  • 6.10 o godz. 9.00 na Artystyczny Klub Malucha – zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata.
Każde spotkanie to niezwykła muzyczna przygoda.
Koszt udziału: 15 zł.
  • 2.10 o godz. 19.00, na koncert zespołu No Limits.
Artyści powracają z nowymi piosenkami i zapowiedzią nowego albumu. Mieszanka soulu, pop i funky. Charakterystyczne brzmienie oparte na wyjątkowym głosie wokalistki Ani Męczyńskiej, dynamicznej sekcji dętej i rozbudowanej sekcji rytmicznej. A to wszystko podane w lekkich, melodyjnych piosenkach autorstwa lidera zespołu No Limits, Macieja Łyszkiewicza.
Bilety: 75 zł.

ikona