1510 (1210) 2022-09-30 - 2022-10-06

„Odkryj swój potencjał” – warsztaty dla osób niepracujących

Fundacja Gospodarcza zaprasza w dniu 7 października o godz. 10.00 osoby niepracujące, w szczególności mieszkańców Gdyni, na warsztaty dotyczące rozwoju osobistego pn. „Odkryj swój potencjał” w ramach projektu: „System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni”.


W programie m.in.:
  • rodzaje i przykłady umiejętności;
  • sposoby identyfikacji swoich mocnych stron;
  • ćwiczenia pomagające rozpoznawać swoje umiejętności i kompetencje;
  • jak wykorzystać na rynku pracy posiadane umiejętności.
Warsztaty odbędą się w siedzibie Fundacji Gospodarczej (budynek Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, ul. Olimpijska 2). Warsztaty potrwają do godz. 14.00, a bezpośrednio po nich będzie można spotkać się z uczestnikami projektu oraz członkami Zespołu Projektowego, dowiedzieć się na temat założeń projektu, warunków udziału w nim oraz oferowanych form wsparcia. Będzie również możliwość złożenia formularza rekrutacyjnego do udziału w projekcie.
Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt tel. 58 622 60 17 lub mailowy z sekretariatem Fundacji Gospodarczej: sekretariat@fungo.com.pl. Sekretariat czynny jest w dni robocze w godz. 7.30-15.30. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko osoby zainteresowanej udziałem w warsztacie oraz numer telefonu do kontaktu.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztat dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.
Projekt „System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

ikona