1510 (1210) 2022-09-30 - 2022-10-06

Wymiennikownia zaprasza

Wymiennikownia organizuje cykl spotkań, podczas których można będzie pograć w uwielbiane planszówki. Na „Gierki” warto wpaść w poniedziałek.

Nie zabraknie klasyków czy karcianych rozgrywek, znajdzie się coś dla fanów nowości. Początkujący mogą sięgnąć po klasyczne „Uno”, fani główkowania znajdą tu szachy, a nieco bardziej zaawansowani – gry zręcznościowe.
Odwiedzający Wymiennikownię (ul. Kartuska 20B) będą mogli wybrać, w co chcą zagrać. W decyzji pomoże Krzysiek – uczestnik Wymiennikowni i prawdziwy fan grania. To on poprowadzi spotkania.
Wymiennikownia dysponuje sporą liczą gier, które mogą sprawdzić się także przy integracji międzykulturowej. Zachęcamy osoby w wieku 13-35 lat do odwiedzin. Gwarantujemy świetną zabawę!
„Gierki” to jedne z wielu nowości w młodzieżowym centrum. Od października startują tam cykliczne, tematyczne miesiące sportowe. W pierwszym miesiącu głównym tematem będzie joga, a instruktorzy raz w tygodniu będą prowadzić zajęcia. Obowiązują zapisy na stronie fb wydarzenia.
***
Chcesz podszkolić swoją znajomość języka angielskiego? Jeśli tak, dołącz do speaking clubu, który działa w Wymiennikowni.
Długie rozmowy o życiu, czy krótkie tematyczne spotkania? Wymiennikownia zaprasza na lekcje angielskiego, które prowadzi wolontariuszka Sumeyye.
Wymiennikownia zaprasza osoby w wieku 13-35 lat chcące poprawić swoją znajomość języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w każdą środę. Przyjść może każdy: i zaawansowani, i ci, którzy dopiero zaczynają naukę. Powstały dwie grupy:
  • w godz. 17.00-18.30 – Podstawy języka angielskiego
  • w godz. 18.30-20.00 – Pogadajmy po angielsku
Do klubu można dołączyć również po to, by osłuchiwać się z tym językiem. Podczas zajęć panuje luźna atmosfera. Wstęp na lekcje jest wolny – wystarczy przyjść do Wymiennikowni (ul. Kartuska 20B).

ikona