1513 (1213) 2022-10-21 - 2022-10-27

Na Hale Targowe Gdynia z aparatem

Hale Targowe Gdynia zapraszają w swoje podwoje – tym razem z aparatem fotograficznym na „Zakupy z ludzką twarzą”. Konkurs fotograficzny trwa do 7 listopada 2022.


Zakupy na Halach Targowych Gdynia muszą być „z ludzką twarzą” – tu sprzedawcy handlują przez całe dekady, a nawet jeśli zdecydowanie krócej, to i tak szybko stają się rozpoznawalni dla stałych klientów.
Fotografie na kolejną edycję konkursu „Zakupy z ludzką twarzą na Halach Targowych w Gdyni" można składać do 7 listopada br. w następujących kategoriach:
  • Smaki Hal - zdjęcia z ujęciem asortymentu kupców hal, sezonowej oferty handlowej, ze szczególnym uwzględnieniem „darów lasu i natury”, a także produktów rzemieślniczych, opartych o tradycyjne receptury z regionu Pomorza i pochodzących z lokalnych gospodarstw. Ujęcie kulinarnej oferty handlowej hal z podkreśleniem jej różnorodności.
  • Twarzą w twarz – zdjęcia handlu – żywego kontaktu człowieka z człowiekiem - podkreślające wartość emocjonalną momentu zakupu, rozmów z kupcami, sprzedawcami; portrety kupców, ludzi odwiedzających hale; praca ludzi na hali;
  • Reporterski kadr – zdjęcia z wydarzeń/imprez kulturalnych, również wydarzeń odbywających się w podziemiach hal oraz okolicy; zdjęcia w kategorii fotografii reportażowej;
  • Hale nocą – zdjęcia ukazujące hale nocą, głównie w zakresie architektury hal, jej przestrzeni, detalu architektonicznego lub wnętrza wieczorową porą lub nocą; ukazanie hal po zachodzie słońca.
Prace można przesłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze projektów Agencji Rozwoju Gdyni: pl. Grunwaldzki 2, pok. 0.01, 81-372 Gdynia, lub przesyłać drogą elektroniczną poprzez platformę wetransfer na adres e-mail: sandra.szmigiel@gdynia.arg.pl wraz z kartą zgłoszeniową do 7 listopada 2022 r.
Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie:
www.arg.gdynia.pl/do_pobrania/.

ikona